Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Recenze jiných her (pod 75%)

Painkiller:Resurrection
Fujtajbl.Resurrection, tedy vkříšení, to je opravdu zvláštní označení pro přístup, s jakým se Homegrown Games na nového Painkillera vrhli. HUD, intreface, loadovací obrazovky a dokonce i celé menu a výtvarný styl - to vše je kompletně (kompletně!) převzato z původního dílu a člověk se při prvním zahrání skoro až lekne, že se spletl a vložil do mechaniky instalační disk s pět let starým předchůdcem. Intenzivní déjà vu pokračuje s tím, jak se poprvé vrhnete na lov: stejné zbraně, stejný vzhled, stejné zvuky, stejný masakr. Přibližně po třiceti minutách s „novým“ Painkillerem se kouknete do stropu a zeptáte se, jestli se tady někdo nezbláznil. Vždyť tohle jsme hráli už v roce 2004! Vlastně ne. Tehdy v tom nebylo tolik chyb a stupidity.
Ale popořádku. Prakticky jedinou novou zkušenost s Resurrection zaznamenáte u šestice singleplayerových map. S jejich designem si bohužel zpětně uvědomíte, jak fantasticky byly navrženy ty původní. Leveldesign totiž v novince trpí nepříjemným designérským syndromem typu „najdi si vstup do nové úrovně sám, hlupáku“. Mapy mají necitlivě navržené přechody mezi jednotlivými sekcemi, a tak budete často pobíhat po již dávno „vymlácené„ oblasti a hledat tu zatracenou škvíru, kudy se dostat dál… V Painkillerovi, který si zákonitě musí zakládat na svižnosti, jsou tyto chyby neodpustitelné.
-hodnocení:32%


Ice age 3
Celkově je ale Ice Age 3 slušnou akční hrou, která zaujme děti, co si chtějí s filmovými oblíbenci projít ještě další dobrodružství. Hra nijak nevybočuje ani nic originálního nepřináší. Snad jen malé drobnosti a detaily, herní principy, kdy musíte např. s jednookým lasičákem květinovým kanónem zalévat listy rostoucí z jakéhosi břečťanu, kteréžto listy se hned vzpamatují a lasičák po nich může vyskákat dále. Nebo třeba když Sid musí nalákat pravěké nosorožce, aby se praštili s rozběhem proti zdi do hlavy a on na nich pak mohl rajtovat a řídit je, aby rozbili kameny na dětském hřišti. Myslím, že právě tyto občas i vtipné momentky hru vyzdvihují lehce nad průměr, ale pořád platí, že Ice Age 3 zaujme především dětské fanoušky filmu. Ostatně, co si hra předsevzala, to plní, to je to hlavní.
- hodnocení:62%