Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Mafia II

Vito je potomek emigrantů z Sicílie do USA. Jeho dětství bude velice kruté a prožité v chudobě. To vede k tomu, že se zaplete s partičkou drobných zlodějíčků.
O několik let později společně se svým kámošem Joem se pustí do jedné vykrádačky, kteá se dost pokazí . Zatím co Joe uteče, Vito je zatčen a předvolán před soud. Ten mu dává na vybranou. Může jít na několik let do vězení, nebo nastoupí do války. Vito se rozhodl jít do války.
Těsně úřed koncem války se vyto jakožto vysloužilec vrací zpět vlakem do svého města Empire City. Bez údivu na něj nikdo nečeká, ale opak je pravdou. Po několika krocích uviděl Joa. Jeho auto vypadá podezřele draze. Joe Vita ihned zve na malou projižďku městem.
Zastaví až u pána v monterkách. Joe ho evidentně zná. naznačuje to i veliká přestřelka urážek.... Z dalšího rozhovoru vyplývá, že se Joe snaží Vitovi pomoci sehnat peníze.
Už aby Mafia II vyšla,jsem zvědavý na pokračování.